Ledelse og ansatte

Ledelsen

Siv Jacobsen Rektor

 Siv Jacobsen

 928 84 378

 E-post: siv.jacobsen@ude.oslo.kommune.no

 

Brit Helle Assisterende rektor

 Brit Helle

 934 19 303

 E-post: brit.helle@ude.oslo.kommune.no

 

Lars Lilleborgen Studieleder

 Lars Lilleborgen

 907 67 994

 E-post: lars.lilleborgen@ude.oslo.kommune.no

 

Leder av rådgiverteam

Ingrid Vaage

469 55 942

E-post: ingrid.vaage@osloskolen.no

 

Pernille Støvland Avdelingsleder idrettsfag, elever i idrett på VG1, VG2 og VG3

 Pernille Støvland

 908 96 817

 E-post: pernille.stovland@ude.oslo.kommune.no

 

Gard Andresen Avdelingsleder realfag, elever på VG1

 Gard Andresen

 990 06 797

 E-post: gard.andresen@ude.oslo.kommune.no

 

Roy Dorholt Avdelingsleder språk, elever på VG2 

 Roy Dorholt

 913 14 401

 E-post: rodoa006@osloskolen.no

 

Thomas Peterson Avdelingsleder samfunnsfag , elever på VG3

 Thomas Peterson

 481 34 822

 E-post: thomas.peterson@ude.oslo.kommune.no

 

 Glenn FalchAdministrativ leder

 Glenn Falch

 992 73 577

 E-post: glenn.falch@ude.oslo.kommune.no

 

Barbro Parmer Spesped. avdeling

 Barbro Parmer

 904 05 382

 E-post: barbro2011@osloskolen.no