Ledelse og ansatte

Ledelsen

Rektor

Siv Jacobsen

 

 

 

 

Siv Jacobsen

 928 84 378

 E-post: siv.jacobsen@ude.oslo.kommune.no

 

Assisterende rektor

Brit Helle 

 

 

Brit Helle

 934 19 303

 E-post: brit.helle@ude.oslo.kommune.no

 

Studieleder

 

Kristin Hove Pedersen

 952 41 580

 E-post: kristin.pedersen@ude.oslo.kommune.no

 

Leder av rådgiverteam

Ingrid Vaage

469 55 942

E-post: ingrid.vaage@osloskolen.no

 

Avdelingsleder idrettsfag, elever i idrett på VG1, VG2 og VG3

Pernille Støvland 

 

 

 

Pernille Støvland

 908 96 817

 E-post: pernille.stovland@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder realfag, elever på VG1

Gard Andresen 

 

 

 

Gard Andresen

 990 06 797

 E-post: gard.andresen@ude.oslo.kommune.no

 

Avdelingsleder språk, elever på VG2 

Roy Dorholt 

 

 

 

Roy Dorholt

 913 14 401

 E-post: rodoa006@osloskolen.no

 

Avdelingsleder samfunnsfag , elever på VG3

Thomas Peterson 

 

 

 

Thomas Peterson

 481 34 822

 E-post: thomas.peterson@ude.oslo.kommune.no

 

Administrativ leder

Glenn Falch

992 73 577

E-post: glenn.falch@ude.oslo.kommune.no

 

Spesped. avdeling

Barbro Parmer 

 

 

 

Barbro Parmer

 904 05 382

 E-post: barbro2011@osloskolen.no